Proove Titan Volt 3 in 1 — зарядка всіх пристроїв без дротів!
Основні характеристики:
- Матеріал: алюміній + PC;
- Вхід: 5V/2А, 9V/3А;
- Вихід (смартфон): 15W;
- Вихід (навушники): 5W;
- Вихід (смарт-годинник): 3W;
- Тип підключення: Туре-С;
- Сумісність: пристрої з підтримкою QI (бездротова зарядка).
Універсальність
Proove Titan Volt 3 in 1 — це бездротовий зарядний пристрій із технологією Magnetic Ring одразу для смартфона, смарт-годинника та навушників.
Технічні характеристики
Конструкція станції легка, міцна, стійка до подряпин та корозії. Вхідний струм становить 5V/3A, 9V/2A. Вихідний струм для навушників — 5W, для смарт-годинника — 3W і для смартфона — 15W.
Захисні властивості
Titan Volt 3 in 1 має унікальну вбудована система захисту від перегріву, короткого замикання та інших негативних впливів під час заряджання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Бездротовий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність для навушників | 5W |
| Вихідна потужність для смартгодинників | 3W |
| Вихідна потужність для смартфону | 15W |
| Входи | Type-C |
| Дизайн | gray |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав + PC |
| Потужність | 15W |
| Тип бездротової зарядки | Qi |
- Ціна: 2 499 ₴











