Портативна Акустика Proove SoundTrap 3 30W – поринь у світ музики!
Основні характеристики:
- Матеріал: TPU+метал;
- Версія Bluetooth: 5.3;
- Розмір динаміка: 1.75"x2;
- Потужність динаміка: 15Wx2;
- Максимальна потужність: 30W;
- Порт: Type-C;
- Аудіо режим: BT, TF, AUX, TWS;
- Діапазон звуку: ±85дБ;
- Ємність акумулятора: 5200мАг;
- Час роботи: 9 год (70% гучності);
- Час заряджання акумулятора: 3.5 год;
- Радіус підключення: до 10м;
- Діапазон частот: 20Гц-20кГц;
- Розмір продукту: 200х85х83мм;
- Вага: 753г.
Дизайн
Колонка Proove SoundTrap 3 30W – не лише якісний звук, але й стильний дизайн! Пристрій оснащено підсвіткою RGB, підставками на гумовій основі, а чорний колір гармонійно поєднанно з яскравими відтінками. Металевий корпус і якісний матеріал пластику гарантують довготривале використання пристрою, а блакитний гачок ідеально доповнює конструкцію, забезпечуючи комфортне використання.
Якість звуку
Портативна акустика Proove SoundTrap 3 30W оснащена потужними динаміками, що забезпечуватиме якісний звук і комфорте використання. Виріб має діапазон частот 20-20000Гц, а також потужність звуку у ±85dB, завдяки чому передає чистий, якісний звук.
Тривалість роботи
Пристрій має ємність батареї у 5200мАг, а отже працює без перебою протягом 9 годин. Радіус роботи колонки сягає 10 метрів, що дозволяє слухати улюблену музику без зайвих перешкод та хвилювань. При розряджанні пристрою не втрачається якість звуку. Крім того, пристрій водостійкий: колонка має захист IPx7, а це означає, що при попаданні води на портативну акустику вона продовжить працювати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Інтерфейси | Bluetooth, AUX, TF, TWS |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Дизайн | black |
| Діапазон частот | 20Гц-20кГц |
| Кількість динаміків | 2 |
| Матеріал | TPU + Metal |
| Обладнання | Світлодіодна підсвітка |
| Порт | Type-C |
| Потужність | 30W |
| Радіус підключення | до 10 м |
| Розмір динаміка | 1.75" |
| Час заряджання акумулятора | 3.5 рік |
| Час роботи | 9 годин |
- Ціна: 3 399 ₴











