
Пусковий Пристрій 2 in 1 + Насос Proove Air Jump 10400mAh 1000A gray
4 299 ₴
- В наявності
- Код: JSAP10400203
+380 (67) 656-61-76
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Proove Air Jump – надійний помічник у подорожах і не тільки!
Основні характеристики:
Дизайн
Стриманий дизайн Proove Air Jump поєднує технологічность і функціональність. Корпус пристрою виконано з надміцного ABS пластику. Спереду – світлодіодний екран і кнопки для керування.
Особливості
Це універсальний пристрій для водіїв: насос для шин і пусковий пристрій в одному корпусі. Навіть якщо сів акумулятор чи зменшився тиск у шинах, завести авто або підкачати шини з Proove Air Jump можна за лічені хвилини. Кнопкове керування просте й зрозуміле, а екран чітко показує всі дані. Пристрій має вбудований захист від стрибків напруги, перевантажень і коротких замикань – як під час зарядки, так і при роботі в режимі насоса або стартера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Пусковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10400 mAh |
| Дизайн | gray |
| Матеріал | ABS |
| Особливості | Ліхтарик |
| Потужність насоса | 85W |
| Пусковий струм | 260A |
| Підходить для | 12V всі бензинові, 4.0л дизель |
| Піковий струм | 1000A |
| Тип акумулятора | Літій-полімер |
| Час заряджання акумулятора | 6.5 рік |
| Час роботи | 45 хв |
| Шум | ≤85дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299 ₴










