
АЗП Proove FM Launcher Sound Sync 30W (PD+QC3.0) Type-C+USB gray
1 399 ₴
- В наявності
- Код: FMSS30110003
Proove FM Launcher Sound Sync – один гаджет і купа можливостей!
Основні характеристики:
- Bluetooth 5.0;
- Вхід: 12-24V;
- Потужність 30W;
- Розмір: 43.2x64мм;
- Системи: BR, EDR, BLE;
- FM: 87.5 MHz-108.0 Mhz;
- Формат: MP3/WMA/APE/WAV/FLAC;
- Підтримка протоколів QC3.0, FCP, AFC PD;
- Відтворення: U Диск, TF-карта, FM-радіо, Bluetooth.
Програвання музики
Пристрій обладнаний Bluetooth, U-диск, FM-передавачем, USB-портом та TF-картою, які дозволяють відтворювати музику з вашого смартфона чи відповідного носія на аудіосистемі вашої машини. Виберіть вільну радіочастоту, або під'єднайте зручний накопичувач та насолоджуйтесь піснями.
Зарядка приладів
FM Launcher Sound Sync може заряджати одразу декілька різних пристроїв. З підтримкою більшості протоколів швидкої зарядки. Обладнана роз’ємами: USB: 5V/3A 9V/3A 12V/2.5A 20V/1.5A, Type-C: 5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/2A 20V/1.5A, USB+Type-C: 5V/3A.
Управління приладом
Відповідайте на дзвінки швидко та зручно завдяки вбудованому у пристрій мікрофона та кнопкам керування викликами. А додаткова функція “Вільні руки” дозволить перемикати музику не відволікаючись від дороги.
Захисні властивості
У зарядний пристрій вбудована система захисту, яка оберігає ваш гаджет від високої напруги, перегріву, короткого замикання та перезарядження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіо | WMA, MP3, WAV, APE, FLAC |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Виходи | Type-C, USB |
| Вихідна потужність Type-C | 30W |
| Вихідна потужність USB | 18W |
| Входи | DC12/24V |
| Дизайн | gray |
| Матеріал | ABS + PC пластик + Алюміній |
| Потужність | 30W |
| Протоколи швидкої зарядки | QC, PD, AFC |
| Радіус підключення | до 10 м |
| Сумісна ОС | Android / iOS |
- Ціна: 1 399 ₴









